Atributikos gamyba

Gaminame įvairią atributiką sporto komandoms, federacijoms, įmonėms. 

Palaikymo atributika

Galime pagaminti marškinėlius, bliuzonus, vėliavas ir kitą atributiką jūsų komandai ar įmonei. Naudojame kokybiškas medžiagas, kurios tarnauja ilgą laiko tarpą. Turime didelį modelių pasirinkimą, o jeigu nerasite sau patinkančio, mūsų dizaineriai gali sukurti jums individualų dizainą. 

Pagal individualius užsakymus galime pagaminti vėliavas, maikutes, polo marškinėlius, bliuzonus, kepures, striukes, veido kaukes, vėliavas ir įvairią kitą atributiką su jūsų komandos, sporto šakos federacijos ar įmonės atributika.

f2-nuotrauka

01.

Aprangos atributika

AGO gali pagaminti įvairius sportinius ir laisvalaikio rūbus su jūsų norima atributika. Tai puikus būdas išreikšti palaikymą komandai arba aiškiai išsiskirti įvairių renginių metu. Minimalus užsakymas yra 10 vnt.

02.

Vėliavų gamyba

Vėliavos yra komandos, federacijos, įmonės įvaizdžio atpažinimo dalis. Nėra komandos, kuri nenaudotų savo vėliavų su komandos atributika. Galime pagaminti įvairių dydžių vėliavų su jūsų dizainu. Neturint maketo mūsų dizaineris gali sukurti vėliavą atsižvelgiant į jūsų firminė stilių ar logotipą.

veliavos
Susisiekite

Tel. nr

El. paštas

Adresas

Draugystės g. 15F, LT-51229,

Kaunas, Lietuva.

Siųsti užklausą