Krepšinio apranga

Profesionalios krepšinio aprangos profesionalų ir mėgėjų komandoms.

Krepšinio apranga komandai

Pagal užsakymus gaminame krepšinio aprangas komandoms. Nesvarbu ar tai profesionali, mėgėjų ar vaikų krepšinio komanda. Minimalus aprangų užsakymas yra 10 vnt. Mes sukursime aprangos dizainą arba galėsite rinktis iš standartinių variantų. Kurdami dizainą, visada atsižvelgiame į kliento pageidavimus ir norus, jeigu klientas turi viziją ir bendrą idėją, ją visada pritaikome kurdami dizaino variantą. Jeigu reikia, kliento turimą dizainą pritaikome mūsų turimiems modeliams arba konstruojame naujus. Gamindami krepšinio aprangas stengiamės, kad jos atitiktų jūsų lūkesčius. Gamybos procesų metu nuolat pritaikome inovacijas. Ypatingą dėmesį skiriame atrinkdami medžiagas krepšinio aprangoms. Aprangų pasiuvimo terminas gali svyruoti nuo dviejų iki keturių savaičių. Terminas priklauso nuo užsakymo dydžio ir medžiagiškumo pasirinkimo.

krepsinio apranga

01.

Ago – krepšinio aprangos gamintojas

AGO ne vienerius metus bendradarbiauja su aukščiausio lygio Lietuvos ir užsienio komandomis. Lietuvoje AGO gaminamas aprangas renkasi keturios LKL komandos iš 11, Vilniaus Rytas, Jonavos CBET, Prienų Labas Gas ir Šiaulių 7bet. Mūsų gamybos ir dizaino komandos yra savo srities ekspertai, todėl gaminamos aprangos yra kokybiškos ir patvarios. Užsisakius aprangas iš AGO, gausite aukščiausios kokybės paslaugą. Mūsų komanda padės išsirinkti tinkamą ir patvarią tekstilę, kurią gauname iš patikimų tiekėjų Europoje. Dizaino komanda patars ir padės apsispręsti dėl aprangos dizaino, o gamyba atliks visus likusius darbus. Mes gaminame krepšinio aprangas profesionalioms, mėgėjų ir vaikų komandoms. Kiekvienas aprangos stilius gali būti pritaikytas suaugusių ir vaikų komandoms. Aprangų gamybai naudojame tik aukštos kokybės, laiko patikrintas medžiagas, kurios yra ilgaamžės ir patvarios. Aprangų marginimui naudojama sublimacinės spaudos technologija, kurios pagalba audinys dažomas.

02.

Krepšinio aprangos medžiagiškumas

Profesionali krepšinio apranga, pasiūta iš poliesterio medžiagos. Poliesteris, tai sintetinis audinys pagamintas iš polimerų pluošto. Labai lengvas, tamprus, todėl dėvint poliesterio aprangą sportas tampa daug patogesnis. Polisterio aprangos yra ilgaamžės , nes yra atsparios saulės poveikiui. Šios medžiagos aprangos yra puikiai pritaikytos, nes jos yra švelnios, šildančios ir nesiglamžo. Maksimali skalbimo temperatūra yra 40°C.

Krepsinio apranga 9
krepsinio-apranga-3

03.

AGO krepšinio aprangos privalumai

Pagrindiniai AGO krepšinio aprangos privalumai yra kokybė, pritaikymas pagal užsakymą ir greita gamyba. Kiekvienas krepšinio komandos vadovas ar treneris yra tvarkęs aprangos užsakymą ir žino, kiek reikalų tai gali sukelti. Dirbdami su AGO išvengsite daug nereikalingų problemų. Mūsų dizaineris sukurs jums aprangos dizainą. O gamyba užsakymą paruoš ypač greitai.

Ago krepšinio apranga rungtynėse

AGO aprangas naudoja profesionalūs ir mėgėjai sportininkai. 

Mums savo aprangas patiki
rytas
mazeikiai
Perlas
Susisiekite

Tel. nr

El. paštas

Adresas

Draugystės g. 15F, LT-51229,

Kaunas, Lietuva.

Siųsti užklausą