Firminė apranga įmonėms

Gaminame marškinėlius, polo marškinėlius, bliuzonus, kepures, sportinius krepšius ar kitus rūbus, aksesuarus su įmonės firminiu stiliumi ar logotipu.

Apranga įmonėms

Džemperiai su logotipu

Gaminame įvairių stilių džemperius su logotipu ar visu jūsų firminiu stiliumi. Norite, kad jūsų darbuotojus atpažintų iš aprangos? Mes galime sukurti džemperio dizainą ir pagaminti jūsų norimus rūbus su įmonės firminiu stiliumi. Esame profesionalai ir šioje srityje dirbame jau ilgai, todėl žinome, kas yra kokybė. Ago prekės ženklu pasitiki daug Lietuvoje žinomų įmonių, asociacijų ar sporto komandų.

Marškinėliai su logotipu

Gaminame įvairių tipų marškinėlius pagal jūsų norimą dizainą ar idėją. Daugiau negu 10 metų kuriame marškinėlius garsioms Lietuvos įmonėms, asociacijoms, federacijoms ar sporto komandoms. Naudojame kokybiškas medžiagas ir laiko patvirtintas spaudos technologijas.

Maikutės su logotipu

Galime pagaminti įvairių tipų ir stilių maikutes su jūsų logotipu ar firminiu stiliumi. Nežinote nuo ko pradėti, kokių dydžių reikia, kokios medžiagos geriausiai tinka? Susisiekite, pasikalbėsime ir padėsime išsirinkti geriausią variantą.

Firminiai sportiniai krepšiai

Iš kokybiškos rankšluosčiams skirto audinio gaminame įvairaus dydžio rankšluosčius, kurie puikiai tinka sportininkams ar įmonėms. Galime sukurti individualų dizainą pagal jūsų turimą firminį stilių arba idėją.

Kepurių gamyba

Gaminame įvairius aksesuarus įskaitant ir kepures. Tapkite matomais ir atpažįstamais.

ranskluosciu gamyba

Kiti firminiai įmonių rūbai ar aksesuarai

Galime pagaminti įvairius įmonių firminius rūbus, ranškluosčius, sportinius krepšius su logotipu ar firminiu stiliumi.

Firminės įmonės aprangos ir aksesuarų galerija

Gaminame įvairaus dydžio, individualaus dizaino rūbus, aksesuarus ir rankšluosčius.

Susisiekite

Tel. nr

El. paštas

Adresas

Draugystės g. 15F, LT-51229,

Kaunas, Lietuva.

Siųsti užklausą