Futbolo apranga

Profesionalios futbolo aprangos profesionalų ir mėgėjų komandoms.

futbolas

01.

Futbolo apranga komandoms

Ieškote gamintojo, kuris galėtų pagaminti futbolo aprangą komandai pagal jūsų idėjas ar komandos firminį stilių? AGO gali pagaminti futbolo aprangas jums ir jūsų komandai. Platus modernių, pagal užsakymą gaminamų personalizuotų futbolo aprangų asortimentas vyrams, moterims ir jaunimui. Futbolo apranga yra jūsų prisistatymas ir komandos firminis stilius ant medžiagos, todėl jos dizainas turi būti atrinktas ypač atsakingai. Pagal individualius užsakymus, kuriame ir gaminame futbolo aprangas, kurios išsiskirs savo profesionalumu, originaliu dizainu ir kokybe. Nesvarbu ar tai profesionali, mėgėjų ar vaikų futbolo komanda, mes galime jums pagaminti aprangą, kuri padės skinti pergales. Minimalus aprangų užsakymas yra 10 vnt.

02.

Futbolo aprangos gamyba

Neturint idėjų, norint paprastumo galite rinktis mūsų sukurtas standartines aprangas. Norint išskirtinumo, atpažinimo ateityje, AGO dizaino specialistai gali sukurti jūsų komandos firminį stilių atitinkančią aprangą arba sukurti naują originalią aprangą, kuri bus jūsų naujasis firminis stilius. Kurdami dizainą, visada atsižvelgiame į kliento pageidavimus ir idėjas, jeigu klientas turi savo idėją ar viziją, ją visada pritaikome. Jeigu dizainą jau turite, mes jį galime pritaikyti prie savo modelių.

Aprangos-siuvimas-gamyba
poliesterio maike

03.

Aprangos Medžiagiškumas

Profesionali futbolo apranga yra pasiūta iš poliesterio medžiagos. Poliesteris, tai sintetinis audinys pagamintas iš polimerų pluošto. Labai lengvas, tamprus, todėl dėvint poliesterio aprangą sportas tampa daug patogesnis. Poliesterio aprangos yra ilgaamžės , nes yra atsparios saulės poveikiui. Šios medžiagos aprangos yra puikiai pritaikytos, nes jos yra švelnios, šildančios ir nesiglamžo. Maksimali skalbimo temperatūra yra 40°C.

04.

Kodėl rinktis ago aprangą?

Gamindami futbolo aprangas stengiamės, kad jos atitiktų aukščiausius kokybės standartus. Nuolat ieškome naujovių, todėl gamybos procesų metu pritaikome inovacijas tiek dizaino, tiek technologiniame sektoriuje. Ypatingą dėmesį skiriame atrinkdami kokybiškas, patvarias medžiagas. Savo klientams visada patariame medžiagų pasirinkimo klausimais. Aprangų siuvimo terminas gali svyruoti nuo dviejų iki keturių savaičių. Terminas priklauso nuo užsakymo dydžio medžiagiškumo pasirinkimo.

Futbolo apranga vaikams

Visi mūsų aprangų modeliai gali būti pritaikyti suaugusiems ir vaikams. Siuvame aprangas vaikų futbolo akademijoms ir komandoms. AGO aprangos yra gaminamos iš poliesterio. Jos beveik nesiglamžo, todėl jeigu vaikas neatsakingai įsidės aprangą į sportinį krepšį, ji vis tiek liks tvarkinga ir lygi.

Mums savo futbolo aprangas patiki

be1 logo
Susisiekite

Tel. nr

El. paštas

Adresas

Draugystės g. 15F, LT-51229,

Kaunas, Lietuva.

Siųsti užklausą