Regbio apranga

Regbio aprangos gamyba profesionalų ir mėgėjų komandoms

regbio aprangos

01.

regbio aprangos visiems

Ieškote gamintojo, kuris galėtų pagaminti regbio aprangas, pagal jūsų idėjas ar komandos firminį stilių? AGO gali pagaminti regbio aprangas jums ir jūsų komandai. Pagal užsakymą gaminamų personalizuotų regbio aprangų asortimentas suaugusiems ir vaikams. Regbio apranga yra jūsų prisistatymas, komandos firminis stilius ant medžiagos, todėl jos dizainas turi būti atrinktas atsakingai. Mūsų gaminamos regbio aprangos išsiskirs savo profesionalumu, originaliu dizainu ir kokybe. Nesvarbu ar tai profesionali, mėgėjų ar vaikų regbio komanda, mes galime jums pagaminti aprangą, kuri padės skinti pergales ir tapti atpažįstamais. Gaminame nuo 10 vnt.

02.

Regbio aprangos dizainas

Neturint idėjų, norint paprastumo galite rinktis mūsų sukurtas standartines aprangas, kurios taip pat yra originalaus dizaino, bet jų savininkų gali atsirasti daugiau nei vienas. Norint išskirtinumo, atpažinimo ateityje, AGO specialistai gali sukurti individualų dizainą, kuris atspindės jūsų komandos filosofiją ir firminį stilių. Kurdami dizainą, visada atsižvelgiame į kliento pageidavimus siūlymus ir idėjas, jeigu klientas turi savo idėją ar viziją, jas pritaikome. 

Aprangos-siuvimas-gamyba

03.

Regbio aprangos gamyba

Jeigu dizainą turite, mes galime pagaminti aprangas pagal jūsų dizainą. Gamindami regbio aprangas stengiamės, kad jos atitiktų aukščiausius kokybės reikalavimus. Mėgstame naujoves, todėl gamybos procesų metu pritaikome inovacijas tiek dizaino, tiek technologiniame sektoriuje. Ypatingą dėmesį skiriame atrinkdami patvarias medžiagas. Savo klientams visada patariame medžiagų pasirinkimo klausimais. Aprangų siuvimo terminas gali svyruoti nuo dviejų iki keturių savaičių. Terminas priklauso nuo užsakymo dydžio.

Regbio aprangos medžiagiškumas

Profesionali regbio apranga yra pasiūta iš poliesterio medžiagos. Poliesteris, tai sintetinis audinys pagamintas iš polimerų pluošto. Labai lengvas, tamprus, todėl dėvint poliesterio aprangą sportas tampa daug patogesnis. Poliesterio aprangos yra ilgaamžės, nes yra atsparios saulės poveikiui. Šios medžiagos aprangos yra puikiai pritaikytos sportui, nes jos yra švelnios, šildančios ir nesiglamžo. Maksimali skalbimo temperatūra yra 40°C.

MUMS SAVO APRANGAS PATIKI
gelezinis-vilkas
kursiai
Susisiekite

Tel. nr

El. paštas

Adresas

Draugystės g. 15F, LT-51229,

Kaunas, Lietuva.

Siųsti užklausą