Tinklinio apranga

Tinklinio aprangos gamyba profesionalų ir mėgėjų komandoms

AGo tinklinio apranga

AGO gamina įvairias salės ir paplūdimio tinklinio aprangas. Pagal individualius užsakymus kuriame ir gaminame tinklinio aprangas, kurios išsiskirs savo gražiu dizainu ir kokybe. Nesvarbu ar tai profesionali, mėgėjų ar vaikų tinklinio komanda, mes galime jum pagaminti aprangą, kuri padės skinti pergales. Minimalus aprangų užsakymas yra 10 vnt. Galite rinktis standartines aprangas arba mūsų dizaino specialistai gali sukurti jūsų komandos firminį stilių atitinkančią aprangą treniruotėms ir varžyboms. Kurdami dizainą, visada atsižvelgiame į kliento pageidavimus ir idėjas, jeigu klientas turi savo idėją ar viziją, ją visada pritaikome kurdami dizaino variantą. Taip pat galime pagaminti aprangas pagal jūsų sukurtą dizainą. Jeigu reikia, kliento turimą dizainą pritaikome mūsų aprangų modeliams arba konstruojame naujus. Gamindami tinklinio aprangas stengiamės, kad jos atitiktų aukščiausius kokybės standartus. Nuolat ieškome naujovių, todėl gamybos procesų metu nuolat taikome inovacijas tiek dizaino, tiek technologiniame sektoriuje. Ypatingą dėmesį skiriame atrinkdami medžiagas,  nuolatos patariame medžiagų pasirinkimo klausimais. Aprangų siuvimo terminas gali svyruoti nuo dviejų iki keturių savaičių. Terminas priklauso nuo užsakymo dydžio ir jūsų medžiagiškumo pasirinkimo.

tinklinis-13

01.

Kodėl AGO tinklinio apranga?

Mes tikime, kad mūsų apranga yra viena geriausių. Savo klientams galime pateikti puikios kokybės daiktus. Naudojame sublimacinės spaudos technologiją, kad suteiktume nepriekaištingą audinio lygumą. Sublimacinė spauda yra vienas šiuolaikiškiausių ir dažniausiai pasirenkamų spausdinimo technologijų. Sublimacijos spauda yra ypač ryški, neblunkanti, neskilinėjanti ir ilgalaikė, taip pat sublimacija turi didelį spalvų pasirinkimą, naudojami nekenksmingi vandeniniai dažai. Mes naudojame aukščiausios kokybės audinį.

AGO dirba su tinklinio federacija, Marijampoles Sūduva tinklinio klubu ir kt.

02.

Tinklinio aprangos medžiagiškumas

Profesionali tinklinio apranga yra pasiūta iš poliesterio medžiagos. Poliesteris, tai sintetinis audinys pagamintas iš polimerų pluošto. Labai lengvas, tamprus, todėl dėvint poliesterio aprangą sportas tampa daug patogesnis. Poliesterio aprangos yra ilgaamžės , nes yra atsparios saulės poveikiui. Šios medžiagos aprangos yra puikiai pritaikytos sportui, nes jos yra švelnios, šildančios ir nesiglamžo. Maksimali skalbimo temperatūra yra 40°C.

tinklinis-6

AGO tinklinio apranga varžybose

AGO tinklinio aprangas gamina profesionalams ir mėgėjams.

Mums savo tinklinio aprangas patiki
tinklinis
Susisiekite

Tel. nr

El. paštas

Adresas

Draugystės g. 15F, LT-51229,

Kaunas, Lietuva.

Siųsti užklausą