Motokroso apranga

Profesionalios motokroso ir kitų lenktynių sporto aprangos lenktynininkams ir palaikymo komandoms.

Ago motokroso aprangos

AGO gamina įvairias motorinių transporto priemonių lenktynių sporto aprangas. Pagal individualius užsakymus galime sukurti ir pagaminti motokroso aprangas. Nesvarbu ar tai profesionali, mėgėjų ar vaikų motokroso apranga. Minimalus aprangų užsakymas yra 10 vnt. Norint galite rinktis standartines aprangas arba mūsų profesionalus dizaineris gali sukurti jums individualią, nepakartojamą aprangą varžyboms ir treniruotėms. Kurdami dizainą, visada atsižvelgiame į kliento norus, pageidavimus, jeigu klientas turi savo idėją ar viziją, ją visada pritaikome kurdami dizaino variantą. Jeigu reikia, kliento turimą dizainą pritaikome mūsų aprangų modeliams arba konstruojame naujus modelius. Gamindami krepšinio aprangas stengiamės, kad jos atitiktų jūsų lūkesčius ir aukščiausius kokybės standartus. Mėgstame naujoves, todėl gamybos procesų metu nuolat taikome inovacijas. Ypatingą dėmesį skiriame atrinkdami medžiagas, patariame medžiagų pasirinkimo klausimais. Aprangų siuvimo terminas gali svyruoti nuo dviejų iki keturių savaičių. Terminas priklauso nuo užsakymo dydžio ir medžiagiškumo pasirinkimo.

01.

motokroso aprangos gamyba

AGO motokroso aprangas gamina profesionalams ir vaikams. Kiekvienas aprangos stilius gali būti pritaikytas suaugusių ir vaikų motokroso aprangai. Aprangų gamybai naudojame tik aukštos kokybės, laiko patikrintas medžiagas, kurios yra ilgaamžės. Aprangų marginimui naudojama sublimacinės spaudos technologija, kurios pagalba audinys įgauna skirtingas spalvas. Motokroso apranga gali būti ne tik lenktynininkui, bet ir palaikymo komandai. Palaikykite savo komandos narius ir užsisakykite motokroso varžybų palaikymo aprangas.

02.

Motokroso aprangos medžiagiškumas

Profesionali motokroso apranga yra pasiūta iš poliesterio medžiagos. Poliesteris, tai sintetinis audinys pagamintas iš polimerų pluošto. Labai lengvas, tamprus, todėl dėvint poliesterio aprangą sportas tampa daug patogesnis ir kokybiškesnis. Poliesterio aprangos yra ilgaamžės, nes yra atsparios saulės poveikiui. Šios medžiagos aprangos yra puikiai pritaikytos sportui, nes jos yra švelnios, šildančios ir nesiglamžo. Maksimali skalbimo temperatūra yra 40°C.

Susisiekite

Tel. nr

El. paštas

Adresas

Draugystės g. 15F, LT-51229,

Kaunas, Lietuva.

Siųsti užklausą